چرا طراحی قالب اینستاگرام مهمه ؟

داشتن قالب پست اینستاگرام باعث زیبایی و نظم در صفحه شما می شود و برای کاربر ماندگار تر خواهد بود.این آشنایی کاربر با تم شما باعث میشه که رنگ و لوگو شما بین فید های روزانه اینستاگرام بیشتر دیده بشه و به آن دقت کنند. از طرف دیگه به علت تکرار شماره تماس و ای دی شما در همه پست ها و دیده شدن آن هر کدام مانند یک آگهی تاثیر گذار خواهد بود و ارتباط مشترب با شما را بیشتر خواهد کرد.

محتواهای موجود در اینستاگرام صرفا عکس‌هایی نیستند که با دوربین گرفته شده‌ باشند. امروزه طراحی گرافیکی به یک هنر تبدیل شده است. با استفاده از آن می‌توان حالت احساسات و تفکرات خود را منتقل کنید. این هنر است که در تمامی زندگی ما اثر گذاشته، دیگر مثل گذشته نمی‌باشد که هنر را فقط در تابلوهای نقاشی ببینید. بلکه تمامی افراد و کسب‌ و‌ کارها از این هنر استفاده می‌کنند تا محصول یا سرویس خود را به کمک آن ارائه دهند. در واقع شما با داشتن قالب مخصوص صفحه خود در میان کاربران از اعتماد بیشتری برخوردار می‌شوید.

برای مثال اگر استفاده از قالب در انتشار همه‌ی محتوای یک پیج رعایت شود، حتی اگر جایی این تصاویر را به‌طور اتفاقی هم ببینید نام آن برند برایتان تداعی می‌شود. برای همین تاثیر در حافظه ماندن بود که قالب ها به وجود آمدند تا طرحی اصولی و به یاد ماندنی از برندها منتشر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1 × 2 =

تماس در واتس اپ