خرید قالب پست اینستاگرام بهتر است یا استوری ؟

انتشار محتوا در اینستاگرام هم اصولی دارد. اگر می‌خواهید در این زمینه موفق عمل کنید، جالب است بدانید این عملکرد دقیقا مشابه بالا بردن بازدید سایت در اینترنت می‌باشد. یعنی ترجیح شما این باشد به جای این‌‌که همه‌‌ی محتوای خود را به صورت یک‌جا انتشار دهید، به مرور و طی روزها دیده شوید. به‌عبارتی هرچه بیشتر جلوی چشم باشید، بی‌شک شانس موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

مطالب انتشار یافته‌ی شما در هر نوع و فرمتی که باشد، باید بتواند با کاربران ارتباط خوبی برقرار کند. در صورتی‌که پست‌های نامناسبی از نظر ظاهری داشته باشید، درجذب مخاطب به مشکل خواهید‌ خورد. این موضوع ناخوشایندی است که مسلما دوست ندارید برایتان اتفاق بیافتد.

بیشترین علتی که سبب می‌شود کاربران شما را به عنوان فروشنده‌ی محصول انتخاب نمایند، جذابیت و زیبایی پست‌های شما می‌باشد. شاید این موضوع به نظر شما پیش پا افتاده باشد. اما نوع چینش محصول تاثیر زیادی در بازدید پست خواهد‌‌ داشت. در این میان اهمیت جذابیت قالب‌ های استوری اینستاگرام به اندازه پست آن نباشد، کم‌تر نیست. زیرا همان‌طور که می‌دانید تعداد بازدید‌های استوری اینستاگرام در بیشتر اوقات حتی از پست‌های صفحه شما هم بیشتر می‌شود. به همین دلیل بهتر است با ترفند‌های افزایش بازدید استوری نیز آشنا شوید.

امروزه تعداد نصب این شبکه مجازی به‌صورت چشم‌گیری در بین ایرانیان افزایش پیدا کرده است. اما در کنار این که برنامه می‌تواند به یک ابزار برای اتلاف وقت بدل شود، شما می توانید از آن به‌عنوان یک وسیله کار‌آمد و مقرون‌ به ‌صرفه استفاده کنید. لازم است برای خرید قالب اینستاگرام بدانید که طرح‌های استوری و پست با هم متفاوت می‌باشند و یکی از دلایل آن متغیر بودن سایزهای استوری و پست می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

نوزده + دوازده =

تماس در واتس اپ